APIE MUS

“WordPress Website” tai Lietuvoje įsteigta WEB agentūra dedikuota padėti klientams pasiekti išsikeltus tikslus skaitmeniniame pasaulyje. Mes kuriame svetaines, kurios puikiai atrodo, gerai veikia paieškos sistemose, atveda klientų ir suteikia naujas pardavimų galimybes. Mūsų dėmesys detalėms ir kokybei Jums imponuos. 

Tinklalapiai atlieka milžinišką vaidmenį prisistatant bei pristatant savo produktus ar paslaugas. Labai svarbu turėti gerą IT komandą, kuri supranta šią svarbą. Mes viršijame klientų lūkesčius, pasiūlome naujų idėjų, suteikiame Jums naują perspektyvą ir tampame partneriu, padedančiu Jūsų verslui augti.

Mūsų sukurtose interneto svetainėse yra puikus estetikos, funkcionalumo, našumo ir paprasto naudojimo derinys. Visos mūsų svetainės yra ne tik puikios, dėl „Wordpress“, bet taip pat labai paprastos naudotis. Mes naudojame Wordpress kaip visų mūsų interneto projektų turinio valdymo sistemą. Mūsų projektuose nemokamai teikiame apmokymus, kaip naudotis jūsų svetaine. Mes taip pat atsakome į visus galimus klausimus, kurie kyla naudojantis nauja svetaine.

Paslaugos

Svetainių kūrimas

Inovatyvios ir Elegantiškos

Prisitaikančios Svetainės

Prisitaiko prie visų Jūsų įrenginių

El. Komercijos Svetainės

Puiki apsipirkimo patirtis

SEO OPTIMIZAVIMO INTEGRACIJA

Būkite Pastebėti

Smalsu pamatyti detalų paslaugų sąrašą?

Mūsų Klientai

 • Ačiū labai už Jūsų darbą, skirtą laiką ir pastangas. Buvo labai malonu su Jumis dirbti!
  Aš esu tikra, kad mes ir toliau tęsime mūsų bendradarbiavimą, nes jau tampate LYL komandos dalimi :)

  Erika Matrosova
  1to1 agentūros vadovė
 • Dėkui už Jūsų nuostabų darbą!

  Agnese Priede
  1to1 agentūros projektų vadovė

SUSISIEKITE

  lt_LTLT